• Svetový deň jogy: pridajte sa!

  Toto je výzva pre všetky jogové štúdiá na Slovensku, aby sa pridali ku Svetovému dňu jogy a pomohli dobrej veci :-) Prosím, zdieľajte ďalej!

   

  V nedeľu 24. februára 2013 učitelia a školy jogy na celom svete venujú svoj čas a priestor dvojhodinovému jogovému stretnutiu, ktoré bude venované ľudským právam.

  Stretnutie by sa malo uskutočniť približne od 11:00 do 13:00, vždy v miestnom čase, a tým vznikne 24-hodinový jogový maratón okolo celého sveta. To, že globálne venujeme svoje myšlienky a energiu otázke ľudských práv, bude mať silný účinok.

  Študenti, ktorí navštívia túto hodinu, venujú dobrovoľný príspevok. Vítaní sú všetci prispievatelia a tiež študenti, ktorí vôbec nemôžu zaplatiť – peniaze sú dôležité, aby pomohli obetiam zneužívania ľudských práv, ale rovnako dôležitý je duch.

  Budeme radi, ak sa tohto úžasného podujatia zúčastnia jogíni všetkých štýlov, či už to je Iyengar, Bikram, Anusara, Ashtanga alebo joga smiechu… v srdci každého štýlu jogy stojí zjednotenie. Ak všetci jogíni na celom svete venujú svoje cvičenie tejto dôležitej veci, bude to nádherná, oduševnená oslava jogy.

  Našim cieľom je, aby sa tohto projektu zúčastnilo čo najviac národov, obzvlášť krajiny, kde je zneužívanie ľudských práv závažným problémom.

  Vyzbierané prostriedky budú venované organizácii FIAN International. V minulosti boli podporené napr. organizácie Amnesty International (2008) alebo Reportéri bez hraníc (2012).

  Prihlášky a ďalšie informácie nájdete na stránke www.worldyogaday.net.

  Prvá slovenská lastovička je Zdeno Yogi, ktorý cvičí v Pilates Back Care centre. Tešíme sa :-)

  Napíšte komentár →

Napíšte komentár

Zrušiť komentár