• Passé: Lotus joga na Dobrom trhu

  V rámci Dobrého trhu v sobotu 14. septembra 2013 budú v štúdiu Lotus joga na Kuzmányho ulici ZADARMO nasledujúce hodiny:

  9:30 ráno – Harmony joga s Hankou
  Táto lekcia sa odporúča pre všetkých! Budeme sa snažiť rozšíriť a preskúmať našu kapacitu jednoducho relaxovať. So sviečkami a príjemnou atmosférou, lekcia sa sústreďuje na dýchanie spojené s asanami, ktoré nám pomôžu zbaviť sa stresu a obnoviť náš vnútorný pokoj a harmóniu tela a mysle. Začiatočníci, pokročilejší, všetky vekové kategórie, ako aj všetky typy postavy sú vítaní. Lekcia obsahuje prevažne fyzické cvičenia, zamerané na odbúranie negatívnych vplyvov na organizmus.

  14:00 – Acrojoga s Nati
  Tento jedinečný jogový systém vznikol zlúčením troch starých tradičných línií. Staroveký jóga systém pochádzajúci z Indie sem vnáša múdrosť a je duchovným základom tejto jogovej praxe. Stará línia gréckej akrobacie nám dáva priestor na fyzickej úrovni preskúmať a rozšíriť svoje schopnosti, prináša hravosť a neskutočné možnosti vytvárania kreácii a foriem. Thajská masáž vnáša Metta – milujúcu láskavosť a je terapeutickou súčasťou tejto praxe.
  Základné principy s ktorými v AcroYoga pracujeme:
  Vzájomná podpora * dôvera * komunita * Hravosť * Prepojenie * Tímová Práca * Komunikácia * Pravdivosť * súcit * Metta – Milujúca Láskavosť

  17.00 – Terapeuticka joga s Jurajom
  Použi jogínske princípy a prídi na hodinku s Jurkom Gajdošom. Zažiješ jemnú a zdravie posilňujúcu lekciu jogy, zameranú na základné princípy jogy ako nenásilie a pravda, ako aj základné testy pohyblivosti z rehabilitácie. Dopraj si trochu spomaliť a dýchať, ako aj natiahnuť sa a zladiť sa s telom. Jemná lekcia sa zameriava na terapeutické polohy prospešné pre problémy spojené so stresom – hlavne teda bolesti v krku a ramien a problémy s chrbticou. Táto lekcia je určená pre tých, ktorí hľadajú jemný štýl jogy alebo potrebujú dôkladnejší terapeutický prístup k cvičeniu.

  Všetky lekcie sú zdarma a prispôsobené pre všetkých, podložky v Lotuse sú, takže nosiť si netreba.

  Napíšte komentár →

Napíšte komentár

Zrušiť komentár