Rozvrhy momentálne nie sú aktualizované, pozrite si webstránky jednotlivých štúdií.

PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
06.00 - 07.00
DD Joga Studio
Pránajáma (dýchacie techniky)
06.00 - 07.00
Jana Dúžiková
07.00 - 08.00
Yoga Vidyalaya
Ranná joga
07.30 - 08.30
Kamala Brestica
Darshana Yoga Studio
Flow yoga Minster
07.30 - 08.30
Petr Minster
Lotus joga
Joga pre začiatočníkov
07.30 - 08.30
Patrícia Gossányiová
Yoga Vidyalaya
Ranná yoga
07.00 - 08.30
Patrik
Lotus joga
Terapeutická joga
07.30 - 08.30
Juraj Gajdoš
Darshana Yoga Studio
Flow yoga Minster
07.30 - 08.30
Petr Minster
Lotus joga
Joga pre mierne pokračujúcich
07.30 - 08.30
Patrícia Gossányiová
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga
07.00 - 09.30
Jana Dúžiková
Mysore štýl
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Yoga Vidyalaya
Joga pre každého
09.15 - 10.45
Patrik

Creative yoga
10.30 - 12.30
Fredy Ayisi
Lotus joga
Joga pre seniorov
09.00 - 10.30
Juraj Gajdoš

Joga-Pilates
11.30 - 12.30
Hanka Horváthová
Yoga Vidyalaya
Joga s Adou
10.30 - 12.00
Ada Pročková
Lotus joga
Pilates
09.00 - 10.00
Andrejka
Lotus joga
Joga pre seniorov
09.00 - 10.30
Juraj Gajdoš
Yoga Vidyalaya
Zdravotná joga
09.15 - 11.00
Natali Shakhnazar
Yoga Vidyalaya
Technika a funkčnosť ásan
09.00 - 10.30
Kamala Brestica
Yoga Vidyalaya
Relaxing yoga Body & Mind
09.30 - 11.00
Milan Galata
10.00 - 11.00
Yoga Vidyalaya
Creative yoga
10.30 - 12.30
Fredy Ayisi
Lotus joga
Joga a naše zdravie
11.00 - 12.00
Juraj Gajdoš
Darshana Yoga Studio
Joga pre všetkých
10.30 - 11.45
Yoga Vidyalaya
Back care yoga
10.30 - 12.00
Lucia

Vitality yoga
10.30 - 12.00
Anka

Antistress yoga
10.30 - 12.00
Milka
11.00 - 12.00
Lotus joga
Joga-Pilates s Hankou
11.30 - 12.30
Hanka Horváthová
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Yoga Vidyalaya
Yoga s Adou
16.30 - 18.00
Ada Pročková

Yoga hneď po práci
17.00 - 18.30
Marína

Power yoga
17.30 - 19.00
Júlia

Creative yoga
18.00 - 19.30
Fredy Ayisi

Hatha joga
18.30 - 20.00
Janka

Basic yoga (začiatočníci)
19.00 - 20.30
Táňa

Active yoga
20.00 - 21.30
Monika
Darshana Yoga Studio
Gravid joga
17.15 - 18.15
Žaneta

Joga pre začiatočníkov
18.30 - 19.45
Dáša Kráčalová

Power yoga
18.30 - 19.45
Peter S.

Joga pre začiatočníkov
20.00 - 21.15
Katarína Branisová

Flow yoga Minster
20.00 - 21.15
Petr Minster
Lotus joga
Joga-Pilates
17.15 - 18.15
Hanka Horváthová

Harmony joga pre začiatočníkov
18.30 - 19.30
Hanka Horváthová

Ashtanga vinyasa joga (Mysore)
18.30 - 20.30
Nati

Joga pre začiatočníkov
19.45 - 20.45
Alana Dev Priya Židziková
Lotus jogaAshtanga vinyasa joga (Mysore) o 18:30 je aj pre začiatočníkov. Vstup medzi 18:30 a 19:30.
Anima centrum
Joga začiatočníci
17.30 - 19.00
Henrieta Galatová

Joga
19.15 - 20.45
Milan Galata
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga (Primary series)
18.30 - 20.30
Jana Dúžiková
Mysore štýl zač. aj pokročilí
Yoga Vidyalaya
Joga hneď po práci
16.30 - 18.00
Michaela

Power yoga
17.30 - 19.00
Monika

Balance yoga I.
17.30 - 19.00
Nicol

Vitality yoga
18.15 - 19.45
Anka

Joga & pilates
19.15 - 20.45
Sylvia Redechová

Bodyforming yoga
19.15 - 20.45
Lenka Žabková

Antistress yoga
20.00 - 21.30
Milka
Lotus joga
Joga pre zdravú chrbticu
17.00 - 18.00
Juraj Gajdoš

Joga pre začiatočníkov
18.30 - 19.30
Lenka Jileková
Darshana Yoga Studio
Flow joga
18.30 - 19.45
Petr Minster

Power joga
19.15 - 20.30
Carlo

Joga pre začiatočníkov
20.00 - 21.15
Zuzka
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga (Primary series)
18.30 - 20.30
Tomáš Slamka
Mysore štýl zač. aj pokročilí
Yoga Vidyalaya
Joga s Adou (začiatočníci)
16.30 - 18.00
Ada Pročková

Power yoga
17.30 - 19.00
Magda

Creative yoga
18.00 - 19.30
Fredy Ayisi

Schudnime s jogou
18.00 - 19.30
Simonka

Basic yoga (začiatočníci)
19.00 - 20.30
Táňa

Active yoga
19.30 - 21.30
Monika

Back care yoga
20.00 - 21.30
Lucia
Darshana Yoga Studio
Joga pre začiatočníkov
17.15 - 18.15
Lucia

Gravid joga
17.15 - 18.15
Žaneta

Power joga
18.30 - 19.45
Peter S.

Joga pre začiatočníkov
20.00 - 21.15
Katarína Branisová
Lotus joga
Wellness joga pre začiatočníkov
17.30 - 18.30
Hanka Horváthová

Ashtanga vinyasa joga pre začiatočníkov
17.30 - 18.45
Nati

Joga-Pilates
18.45 - 19.45
Hanka Horváthová

Acroyoga
18.45 - 20.30
Nati
Anima centrum
Core joga (brucho, chrbát, panva)
19.00 - 20.30
Milan Galata
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga (Primary series)
19.00 - 21.00
Jana Dúžiková
Led class zač. aj pokročilí
Yoga Vidyalaya
Joga hneď po práci
16.30 - 18.00
Michaela

Creative yoga
18.00 - 19.30
Fredy Ayisi

Active yoga
19.30 - 21.30
Monika
Lotus joga
Ashtanga vinyasa joga (led class)
17.30 - 19.00
Nati
Darshana Yoga Studio
Joga pre začiatočníkov
17.45 - 19.15
Dáša Kráčalová
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga
18.30 - 20.30
Matej Mlčúch
Mysore štýl zač. aj pokročilí
17.00 - 18.00
Lotus joga
Terapeutická joga pre začiatočníkov
17.00 - 18.00
Juraj Gajdoš

Joga pre začiatočníkov
18.30 - 19.45
Alana Dev Priya Židziková
Yoga Vidyalaya
Yoga Motivation
17.00 - 18.30
Etela Vranková

Power yoga II.
17.30 - 19.00
Monika

Balance yoga I.
17.30 - 19.00
Nicol

Antistress yoga
18.30 - 20.00
Milka

Bodyforming yoga
19.15 - 20.45
Lenka Žabková
Anima centrum
Joga začiatočníci
17.30 - 19.00
Alena Hamašová

Joga
19.15 - 20.45
Henrieta Galatová
DD Joga Studio
Pránajáma (dýchacie cvičenia)
18.00 - 19.00
Jana Dúžiková

Ashtanga vinyasa joga
19.00 - 21.30
Jana Dúžiková
Mysore štýl zač. aj pokročilí
Darshana Yoga Studio
Flow yoga Minster
18.30 - 19.45
Petr Minster

Joga pre začiatočníkov
20.00 - 21.15
Zuzka
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga (Primary series)
17.00 - 19.00
Jana Dúžiková
Mysore štýl zač. aj pokročilí
Lotus joga
Ashtanga vinyasa joga
18.00 - 19.30
Nati
Lotus jogaCvičí sa po navásanu.
Darshana Yoga Studio
Nedeľná joga
18.30 - 19.45
Andrea Minster
Yoga Vidyalaya
Nedeľné večery s Creative yoga
19.00 - 20.30
Lucia
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Sobota

Nedeľa

PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
17.00 - 18.00
Anima centrum
Joga začiatočníci
17.30 - 19.00
Henrieta Galatová
Anima centrum
Joga začiatočníci
17.30 - 19.00
Alena Hamašová
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Anima centrum
Joga
19.15 - 20.45
Milan Galata
Anima centrum
Core joga (brucho, chrbát, panva)
19.00 - 20.30
Milan Galata
Anima centrum
Joga
19.15 - 20.45
Henrieta Galatová
20.00 - 21.00
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.
PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
07.00 - 08.00
Darshana Yoga Studio
Flow yoga Minster
07.30 - 08.30
Petr Minster
Darshana Yoga Studio
Flow yoga Minster
07.30 - 08.30
Petr Minster
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
Darshana Yoga Studio
Joga pre všetkých
10.30 - 11.45
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Darshana Yoga Studio
Gravid joga
17.15 - 18.15
Žaneta

Joga pre začiatočníkov
18.30 - 19.45
Dáša Kráčalová

Power yoga
18.30 - 19.45
Peter S.
Darshana Yoga Studio
Joga pre začiatočníkov
17.15 - 18.15
Lucia

Gravid joga
17.15 - 18.15
Žaneta

Power joga
18.30 - 19.45
Peter S.
Darshana Yoga Studio
Joga pre začiatočníkov
17.45 - 19.15
Dáša Kráčalová
18.00 - 19.00
Darshana Yoga Studio
Flow joga
18.30 - 19.45
Petr Minster

Power joga
19.15 - 20.30
Carlo

Joga pre začiatočníkov
20.00 - 21.15
Zuzka
Darshana Yoga Studio
Flow yoga Minster
18.30 - 19.45
Petr Minster
Darshana Yoga Studio
Nedeľná joga
18.30 - 19.45
Andrea Minster
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Darshana Yoga Studio
Joga pre začiatočníkov
20.00 - 21.15
Katarína Branisová

Flow yoga Minster
20.00 - 21.15
Petr Minster
Darshana Yoga Studio
Joga pre začiatočníkov
20.00 - 21.15
Katarína Branisová
Darshana Yoga Studio
Joga pre začiatočníkov
20.00 - 21.15
Zuzka
21.00 - 22.00
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.
PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
06.00 - 07.00
DD Joga Studio
Pránajáma (dýchacie techniky)
06.00 - 07.00
Jana Dúžiková
07.00 - 08.00
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga
07.00 - 09.30
Jana Dúžiková
Mysore štýl
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga (Primary series)
17.00 - 19.00
Jana Dúžiková
Mysore štýl zač. aj pokročilí
18.00 - 19.00
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga (Primary series)
18.30 - 20.30
Jana Dúžiková
Mysore štýl zač. aj pokročilí
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga (Primary series)
18.30 - 20.30
Tomáš Slamka
Mysore štýl zač. aj pokročilí
DD Joga Studio
Pránajáma (dýchacie cvičenia)
18.00 - 19.00
Jana Dúžiková
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga
18.30 - 20.30
Matej Mlčúch
Mysore štýl zač. aj pokročilí
19.00 - 20.00
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga (Primary series)
19.00 - 21.00
Jana Dúžiková
Led class zač. aj pokročilí
DD Joga Studio
Ashtanga vinyasa joga
19.00 - 21.30
Jana Dúžiková
Mysore štýl zač. aj pokročilí
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.
PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
07.00 - 08.00
Lotus joga
Joga pre začiatočníkov
07.30 - 08.30
Patrícia Gossányiová
Lotus joga
Terapeutická joga
07.30 - 08.30
Juraj Gajdoš
Lotus joga
Joga pre mierne pokračujúcich
07.30 - 08.30
Patrícia Gossányiová
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Lotus joga
Joga pre seniorov
09.00 - 10.30
Juraj Gajdoš
Lotus joga
Pilates
09.00 - 10.00
Andrejka
Lotus joga
Joga pre seniorov
09.00 - 10.30
Juraj Gajdoš
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Lotus joga
Joga-Pilates
11.30 - 12.30
Hanka Horváthová
Lotus joga
Joga a naše zdravie
11.00 - 12.00
Juraj Gajdoš
Lotus joga
Joga-Pilates s Hankou
11.30 - 12.30
Hanka Horváthová
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Lotus joga
Joga-Pilates
17.15 - 18.15
Hanka Horváthová

Harmony joga pre začiatočníkov
18.30 - 19.30
Hanka Horváthová

Ashtanga vinyasa joga (Mysore)
18.30 - 20.30
Nati

Joga pre začiatočníkov
19.45 - 20.45
Alana Dev Priya Židziková
Lotus jogaAshtanga vinyasa joga (Mysore) o 18:30 je aj pre začiatočníkov. Vstup medzi 18:30 a 19:30.
Lotus joga
Joga pre zdravú chrbticu
17.00 - 18.00
Juraj Gajdoš
Lotus joga
Wellness joga pre začiatočníkov
17.30 - 18.30
Hanka Horváthová

Ashtanga vinyasa joga pre začiatočníkov
17.30 - 18.45
Nati

Joga-Pilates
18.45 - 19.45
Hanka Horváthová

Acroyoga
18.45 - 20.30
Nati
Lotus joga
Terapeutická joga pre začiatočníkov
17.00 - 18.00
Juraj Gajdoš
Lotus joga
Ashtanga vinyasa joga (led class)
17.30 - 19.00
Nati
18.00 - 19.00
Lotus joga
Joga pre začiatočníkov
18.30 - 19.30
Lenka Jileková
Lotus joga
Joga pre začiatočníkov
18.30 - 19.45
Alana Dev Priya Židziková
Lotus joga
Ashtanga vinyasa joga
18.00 - 19.30
Nati
Lotus jogaCvičí sa po navásanu.
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.
PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.
PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.
PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
07.00 - 08.00
Yoga Vidyalaya
Ranná joga
07.30 - 08.30
Kamala Brestica
Yoga Vidyalaya
Ranná yoga
07.00 - 08.30
Patrik
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Yoga Vidyalaya
Joga pre každého
09.15 - 10.45
Patrik

Creative yoga
10.30 - 12.30
Fredy Ayisi
Yoga Vidyalaya
Zdravotná joga
09.15 - 11.00
Natali Shakhnazar
Yoga Vidyalaya
Technika a funkčnosť ásan
09.00 - 10.30
Kamala Brestica
Yoga Vidyalaya
Relaxing yoga Body & Mind
09.30 - 11.00
Milan Galata
10.00 - 11.00
Yoga Vidyalaya
Joga s Adou
10.30 - 12.00
Ada Pročková
Yoga Vidyalaya
Creative yoga
10.30 - 12.30
Fredy Ayisi
Yoga Vidyalaya
Back care yoga
10.30 - 12.00
Lucia

Vitality yoga
10.30 - 12.00
Anka

Antistress yoga
10.30 - 12.00
Milka
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Yoga Vidyalaya
Yoga s Adou
16.30 - 18.00
Ada Pročková

Yoga hneď po práci
17.00 - 18.30
Marína

Power yoga
17.30 - 19.00
Júlia

Creative yoga
18.00 - 19.30
Fredy Ayisi

Hatha joga
18.30 - 20.00
Janka

Basic yoga (začiatočníci)
19.00 - 20.30
Táňa

Active yoga
20.00 - 21.30
Monika
Yoga Vidyalaya
Joga hneď po práci
16.30 - 18.00
Michaela

Power yoga
17.30 - 19.00
Monika

Balance yoga I.
17.30 - 19.00
Nicol

Vitality yoga
18.15 - 19.45
Anka

Joga & pilates
19.15 - 20.45
Sylvia Redechová

Bodyforming yoga
19.15 - 20.45
Lenka Žabková

Antistress yoga
20.00 - 21.30
Milka
Yoga Vidyalaya
Joga s Adou (začiatočníci)
16.30 - 18.00
Ada Pročková

Power yoga
17.30 - 19.00
Magda

Creative yoga
18.00 - 19.30
Fredy Ayisi

Schudnime s jogou
18.00 - 19.30
Simonka

Basic yoga (začiatočníci)
19.00 - 20.30
Táňa

Active yoga
19.30 - 21.30
Monika

Back care yoga
20.00 - 21.30
Lucia
Yoga Vidyalaya
Joga hneď po práci
16.30 - 18.00
Michaela
17.00 - 18.00
Yoga Vidyalaya
Yoga Motivation
17.00 - 18.30
Etela Vranková

Power yoga II.
17.30 - 19.00
Monika

Balance yoga I.
17.30 - 19.00
Nicol

Antistress yoga
18.30 - 20.00
Milka

Bodyforming yoga
19.15 - 20.45
Lenka Žabková
18.00 - 19.00
Yoga Vidyalaya
Creative yoga
18.00 - 19.30
Fredy Ayisi

Active yoga
19.30 - 21.30
Monika
19.00 - 20.00
Yoga Vidyalaya
Nedeľné večery s Creative yoga
19.00 - 20.30
Lucia
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Sobota

Nedeľa

PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.
PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA
Kliknite na názov štúdia, ak potrebujete viac informácií.